skip to Main Content

Back to the roots: zpátky ke kořenům, o to tady běží!

Backcountry je široký pojem, nepodléhá době ani trendům. Každý si ho může připravit po svém, jelikož jeho záběr a paleta jsou bezedné a široké. Backcountry se nikdy nestane disciplínou, ani se nestanoví pevná pravidla, která svazují a určují průběh, a to z toho dělá vizi, to z toho dělá cíl.

„Cesta je cílem“

Základ tvoří příprava. Materiál –v ýbava, plán cesty – lokalita, obtížnost a časový limit, cíl.

Tady se nejedná o rychlou vyjížďku za domem, ale o cestu za sebepoznáním nebo za probádáním lokality, která se může zdát nepřístupná. Naším cílem je vám připravit klíč k dalšímu levelu bikování.

Back to roots Trail of Life
Back to Roots Trail of Life

Přespat pod širým nebem a pokračovat další den v jízdě dodá na příběhu. Zpomalit, zastavit a prožít. To vše bez většího rizika za zážitkem, který ti nikdo neodpáře. Není nutností se plahočit do vzdálených destinací, ale jádro pudla se skrývá i pár minut od města bez ohledu na roční období.

Chceš sedět doma a nadávat na počasí a politiku? Pak věř, že přicházíš o podstatu působení a tou je například seberealizace a dobrodružství, které čeká venku pod širým nebem! Nečekej dlouho, sbal se a vyraž za dobrodružstvím.

Back To Top
Vyhledat