skip to Main Content

Táhni s námi za jeden provaz!

Naše z velké části přírodní traily samozřejmě nejsou tak nákladné na údržbu, jako jiné uměle budované lokality nebo dokonce bikeparky. I tak ale máme náklady, které porostou s dalším rozvojem.

Líbilo se vám u nás a chcete podpořit další rozvoj?

Přispějte nám libovolnou výší na účet (Fio Banka): 2102100300/2010

Pro snadnou a rychlou platbu ze své mobilní bankovní aplikace využijte následující QR kód. Je zde předvyplněna částka 200 Kč, kterou můžete libovolně zvýšit nebo snížit.

TOFL

S vámi to zvládneme a za každý příspěvek děkujeme!

K čemu jsou finance využity?

Nepočítáme, kolik hodin strávíme na brigádách či budování pumptracku, každý z nás to dělá pro vlastní radost a pro dobro ostatních. Některé náklady jsou však neoddiskutovatelné: benzín do sekaček, lomový prach na povrch a zpevnění pumptracku, barvy pro značení stezek, ale třeba i občerstvení pro brigádníky v horkých letních dnech.

Jak to, že to šlo bez podpory doposud?

Podpora našeho projektu vždy existovala, a to především ze strany obce Tvarožná Lhota a pak z nadšení místní komunity bajkerů, která stezky udržuje ve svém volném čase, se svým vlastním vybavením a na vlastní náklady.

Můžu přispět i nefinančně?

Určitě ano! Budeme rádi za běžné nářadí (hrábě, lopaty…), a další různé nářadí. Kontaktujte nás, jsme otevřeni jakékoli spolupráci.

Brigáda TOFL
Back To Top
Vyhledat