skip to Main Content

TRAIL BISTRO TOFL

Nejsme závodníci. Na kole vyrážíme za přátelstvím, na kafé, pivo, za dobrým jídlem, krásami přírody, za zážitkem na stezce. Zajímá nás dění kolem nás, záleží nám na tom, jakou stopu po sobě zanecháváme. Základnu v podobě TRAIL BISTRA TOFL máme v nástupním místě stezek TOFL v rekreační oblasti Lučina – Tvarožná Lhota 884, kde mimo jiné i naše klubové vyjížďky začínají a často i dlouho do noci končí. Veškeré naše aktivity rámujeme klubovým členstvím.

TRAIL BISTRO TOFL a jeho nabídku stavíme na kvalitních lokálních surovinách. Najdete u nás nabídku piva z místních řemeslných pivovarů, vína z hroznů, které rostou na okolních svazích a kvalitního jídla. Lokální trh se snažíme podporovat i v rámci doplňků s naším designem. Ať už je to sítotisk HW Prints na našich limitovaných tričkách, nebo naše poctivé pivo Trail Ale od místního řemeslného pivovaru Velický Bombarďák.

Plánujeme vám taky nabídnout základní cyklo vybavení, samoobslužný servis, myčku kol a nabíjecí stanici pro elektrokola. V létě půjčujeme paddle boardy.

Věříme, že se pro vás Trail Bistro TOFL stane vhodným místem pro načerpání sil, uhašení žízně a vstřebání zážitků z vaší vyjížďky.

Aktuality a otevírací dobu sledujte na Facebooku.

Back To Top
Vyhledat