Skip to content

Pumptrack a Skillcentrum

Pumptrack Lučina

PUMPTRACK

Na pumptracku to vše začíná, naučíte se na něm správně pracovat s kolem a připravíte se na jízdu v terénu. Pumptrack je jedinečný typ dráhy, který používá „pumpování“ (pohyb nahoru a dolů) jako hnací sílu jízdního kola namísto šlapání.

Pumptrack je jedinečný pro nácvik rovnováhy, ovládání a získání dovedností na jízdních kolech. Jízda na Pumptracku je bezpečná a zábavná a je vhodná pro všechny věkové kategorie a úrovně dovednosti, druhů a velikosti kol. Pumptrack vytváří nový směr využití kol, vytváří nové komunity, prostředí pro překlenutí generačních rozdílů mezi rodiči, dospívajícími a malými dětmi.

Pumptrack se skládá ze dvou vzájemně propojených okruhů, které tvoří vlny a klopené zatáčky.
Celková délka: 250 m

SKILL CENTRUM

Bikerské nadšení můžete pěstovat ve skill centru na Lučině hned vedle pumptracku. Zde můžete pilovat svoji techniku a naučit se ovládat svůj bajk. Skill centrum slouží k nácviku a zlepšení dovedností na kole pomocí překážek. V našem sklil centru můžete trénovat malé skoky, přejezdy přes vlny, rovnováhu a práci s těžištěm na kamenné stezce. Vjezd na kamennou stezku a do sklil centra je na vlastní nebezpečí.

Děti do 12 let mají povolený vstup pouze v doprovodu rodičů.

Skillcentrum Trail of Life
Back To Top
Vyhledat