skip to Main Content

Testuj Whyte na stezkách Trail of Life

Díky perfektní spolupráci s Whyte Bikes CZ & SK míváme k dispozici testovací kola nejrůznějšího zaměření.

Bohužel v letošním roce jsou všechna kola vyprodána, nemůžeme proto nyní nabídnout žádnou testovačku. Jakmile se něco objeví, budeme vás informovat.

Whyte Glencore

#whytelovetrails

SVOBODA. To je to, proč všichni jezdíme. Svobodně posouvat své možnosti, užívat si každou svou jízdu, dosáhnout limitů nemožného. Svobodně nasát svěží horský vzduch do plic na vrcholu stoupání a nechat rozpustit svou celodenní únavu v pedálech. Svobodně se dostat kamkoliv chcete, do hor, do města nebo jen do parku. Svobodně se rozhodnout a sjet na neznámou stezku, abyste zjistili, kam vede. Cítit se svobodně, když objevujete svět nových dobrodružství, co můžete podniknout, když na to máte to správné vybavení. Je jedno jak jezdíte, osvoboďte se od konformního světa a nechte své starosti za hlavou.

To je to, proč Whyte existuje. Začalo to jedním kolem před 18 lety, ale právě toto kolo mělo více inovací, než měla většina kol v té době dohromady. Ovlivnili jsme trh, změnili jsme standardy a naučili se nové věci. Tou nejdůležitější věcí je to, že pokud dáte těm nejlepším designerům svobodu, můžete vytvořit úžasné věci. Začalo to řadou skvělých výsledků v recenzích a dnes je to snad ještě jasnější. Poté co se náš T-130RS stal Trail bikem roku, a série T-130, T-129 a 900 sbírají ty nejvyšší ocenění v MTB médiích.

Back To Top
Vyhledat